Телефони компанії

Про компанію

Вирощування зернових та інших культур було та залишається актуальним вже декілька тисячоліть. Для підтримання стабільної врожайності необхідний комплекс заходів, що включає в себе використання мінеральних добрив. Адже врожайність - запорука успішного функціонування агро бізнесу.

Саме тому, безліч підприємств нині зацікавлені у реалізації мінеральних добрив. Серед них ТОВ «Інноваційне товариство ІНВЕП» – це підприємство хіміко-технологічного профілю, орієнтоване на сільськогосподарську, нафтогазову та лісопереробну галузі промисловості, а також на екологічний захист навколишнього середовища.

Ми сприяємо розвитку аграрного потенціалу України, забезпечуючи технології вирощування для отримання максимальної врожайності та якості сільськогосподарських культур. А також є надійним партнером для усіх сільськогосподарських виробників України.

Наше підприємство виробляє близько 35 найменувань готової продукції, які захищені Патентами України та за власним НОУ-ХАУ. В межах своєї діяльності пропонуємо продукцію:

  • Для сільського господарства (дача, сад, город);
  • Для буріння свердловин та нафтогазовидобутку;
  • Для екологічного захисту навколишнього середовища.

Крім того ми є представником ТМ "Живиця", асортимент якої складають: органо-мінеральні добрива на основі гумату калію; органо-мінеральні добрива на основі гумату натрію та органо-мінеральні добрива на основі хелатуючих препаратів. Це високоефективна лінійка органо-мінеральних та мікродобрив з макро- та мікроелементами в хелатній формі, які являються стимуляторами /регуляторами/ росту та антидепресантами для всіх видів сільськогосподарських рослин, які підвищують імунітет та морозо/посухостійкість рослини.

Місією компанії ТОВ «Інноваційне товариство ІНВЕП» є сприяння розвитку аграрного ринку України та забезпечення сільськогосподарських товаровиробників економічно вигідними та доступними органічними добривами сільгоспвиробництва, за конкурентними цінами.

 

Чим особлива наша компанія?

  • У нас оптимальне співвідношення ціна/якість;
  • максимальна концентрація основної речовини - не менше 400 г/л;
  • унікальне співвідношення органічних гумінових і фульвових кислот - 1/5;
  • унікальна формула продукту NPKMg + ME.

Саме дані переваги дозволяють пропонувати якісний та унікальний продукт на ринку. Ми завжди раді співпрацювати з Вами!

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create